Frank van Dyckelaan 7b, 9140 Temse

Tel. 03 226 48 28

Email: info@planet-talent.com

De Planet Talent community

Gedreven topstarters introduceren bij innovatieve bedrijven en beide partijen sneller doen groeien, dat is onze missie. Die groei start bij de perfecte match tussen ambitieuze starters en bedrijven en wordt elke dag voortgezet door kennis te delen in ons netwerk van topstarters, coaches en experts.

De Planet Talent community draagt daarom drie waarden hoog in het vaandel:

  1. Always learning
  2. Ownership
  3. Connected
  4. Energy

Herken je jezelf hierin? Kom dan snel eens een tas koffie drinken. 

Be part of the tribe

op bank-172076-edited

The Planet Talent Tribe

Natasha Uytdenhouwen

Account Manager

natasha.uytdenhouwen@planet-talent.com

Connect Let's Meet

Isabel De Smet

Career Developer

"Connect with yourself to connect with others."

isabel.desmet@planet-talent.com

Connect Let's Meet

Kristel Seymus

CEO

“It’s not how good you are, it’s how good you want to be.”

kristel.seymus@planet-talent.com

Connect Let's Meet

Conny Struylaart

Business Operations Manager

“Do what you love, love what you do.”

conny.struylaart@planet-talent.com

Connect Let's Meet

Tine Boucneau

Career Developer

"Happy mind, happy life."

tine.boucneau@planet-talent.com

Connect Let's Meet

Jelle Van Landuyt

Digital Marketeer

“Do. Or do not. There is no try.”

jelle.vanlanduyt@planet-talent.com

Connect Let's Meet

Emilie Van Driessche

Talent Scout

“Greatness doesn’t come from those content on just being, but from those who seek being the difference.”

emilie.vandriessche@planet-talent.com

Connect Let's Meet

Lionel Vermote

Talent Scout

“Teamwork is the secret that makes common people achieve uncommon results.”

lionel.vermote@planet-talent.com

Connect Let's Meet

Carolien Van Sas

Account Manager

“Never trust your fears. They don’t know your strengths.”

carolien.van.sas@planet-talent.com

Connect Let's Meet

Evelien Boel

F&A Officer

"Do all things with love."

evelien.boel@planet-talent.com

Connect Let's Meet

Anne Kempeneer

Sales Manager

"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty."

anne.kempeneer@planet-talent.com

Connect Let's Meet

Laura Verslype

Talent Scout

“Never be the smartest person in the room.”

laura.verslype@planet-talent.com

Connect Let's Meet

Sarah Bockstaele

Office Assistant

“Do it with passion - or not at all”

sarah.bockstaele@planet-talent.com

Connect Let's Meet

Dominique De Waele

Recruitment Manager

“Eat glitter for breakfast and shine all day”

dominique.de.waele@planet-talent.com

Connect Let's Meet

Melissa Van Akendoven

Matching Specialist

"There is no failure, you either win or learn."

melissa.vanakendoven@planet-talent.com

Connect Let's Meet

Grow hard or go home

We doen wat we doen omdat wij sterk geloven in de grote meerwaarde van jong talent. Topstarters willen het verschil maken en durven hun stoute schoenen aan te trekken. Niet alleen met hun technische vaardigheden, maar ook en vooral met hun creativiteit en socio-emotionele skills.

En dat is nodig. Want in de onderneming van de toekomst wordt succes bepaald door de wendbaarheid, het leervermogen en de communicatieve vaardigheden van de medewerkers. Zij banen de weg voor continue innovatie en een steeds stijgende klantentevredenheid.

Deze jonge talenten samenbrengen met bevlogen organisaties en hun groei blijvend stimuleren: daar halen wij elke dag pakken energie uit!

PT_website_beeld_in_a_Tina-1

Topstarters en klanten zien groeien met de inzichten die ik hen geef, daar haal ik enorm veel energie uit!

Tina Hanskens - Topstarter Coach

Onze experts

Deze partners brengen elk hun eigen expertise in de Planet Talent community: van public speaking over project management tot inbound marketing. IT, sales, (talent) management en zelfs game-based learning: wij werken samen met de top van elk vakgebied.

Wil jij onze topstarters en klanten doen groeien?

Be part of the tribe