Topstarters in ICT, sales & management

Onze coaches: het kader komt tot leven

Topstarters vinden altijd hun weg, uiteindelijk.
Maar met persoonlijke coaching komen ze er gewoon veel sneller.

Tina Hanskens

Coach voor topstarters
tina.hanskens@planet-talent.com

‘Be the change you want to see’

Tina Hanskens (e-mail)

Tina, Master in Sociale en Culturele Agogiek, is onze voormalige Talent Recruitment Manager. Dankzij deze functie heeft ze een doorgedreven kennis van het hoger onderwijs in België. Ze is vertrouwd met alle scholen en organisaties, en heeft meer dan 1000 jong afgestudeerden gescreend.

Haar ervaring maakt van Tina een expert, op het gebied van topstarters DNA èn de Planet Talent bedrijfscultuur. Er bestaat geen betere garantie voor een vlotte en geslaagde matching van topstarters en klanten.

De aanpak van Tina is deze van een creatieve probleemoplosser. Typerend zijn haar gedrevenheid en dynamisme en haar organisatietalent.

Enza Rinaldi

Coach voor topstarters
enza.rinaldi@planet-talent.com

‘The secret of getting ahead is getting started’

Enza Rinaldi (e-mail)

Enza, afgestudeerd als Master in Economie, zorgt ervoor dat onze topstarters hun volledige potentieel bereiken. Ze kunnen terugvallen op haar uitgebreide leiderschaps-en management ervaring, haar geduld en haar positivisme.

Haar hoog empathisch vermogen helpt Enza te begrijpen wat de topstarters precies doormaken. Tegelijkertijd, spoort ze hen aan om de wereld te bekijken door de ogen van de verschillende partijen zodat ze het grotere geheel van een project zien. Opgeven staat niet in haar woordenboek, valse beloftes maken ook niet.

Bij Enza mag je je verwachten aan open communicatie, een oprechte glimlach en enthousiast doorzettingsvermogen.

Natasha Uytdenhouwen

Coach voor topstarters
natasha.uytdenhouwen@planet-talent.com

‘Knowing yourself is the beginning of all wisdom’

Natasha Uytdenhouwen (e-mail)

Natasha, Master in de Bestuurskunde, combineert haar rol als coach met die van Recruitment Manager. Daardoor is ze zich bewust van de veranderende verwachtingen van jongeren en zet ze zich 100% in om deze waar te maken.

Topstarters waarderen haar gedreven en gepersonaliseerde aanpak. Bij haar word je altijd warm ontvangen en kan je rekenen op een eerlijke manier van communiceren.

Goede raad van Natasha is beter dan die van tante Kaat. Ze geeft advies zonder belerend over te komen en haar hoog energieniveau werkt uitermate motiverend.

De ruggegraat van het Planet Talent kader

Conny Struylaart

Project Manager

“Do what you love, love what you do.”
conny.struylaart@planet-talent.com

Kristien Vercauteren

Office Coordinator

“Stop wishing, start doing.”
kristien.vercauteren@planet-talent.com

Kristel Seymus

CEO

“It’s not how good you are, it’s how good you want to be.”
kristel.seymus@planet-talent.com

Carolien Van Sas

Business Developer

“Never trust your fears. They don’t know your strengths.”
carolien.van.sas@planet-talent.com

Emilie Van Driessche

Talent Scout

“Greatness doesn’t come from those content on just being, but from those who seek being the difference.”
emilie.vandriessche@planet-talent.com

Margo Geleyn

Content Manager

“Dreams don't work unless you do.”
margo.geleyn@planet-talent.com

Flore Ardies

Talent Scout

“Everything you want is on the other side of fear.”
flore.ardies@planet-talent.com

Ning De Baere

Learning Community Manager

“Learn to fail or you will fail to learn.”
ning.de.baere@planet-talent.com

Partnerships

Het Planet Talent kader is geen eiland.

We brengen een netwerk van specialisten mee, elk met hun eigen expertise op het gebied van employer branding, sales strategie en leiderschap.

Wil jij Planet Talent helpen groeien?

Word Topstarter Coach