Frank van Dyckelaan 7b, 9140 Temse

Tel. 03 226 48 28

Email: info@planet-talent.com

Het Planet Talent team

 

 

Steven De Bruyn

Managing Director

"It is not about talking the walk, it is about walking the talk."

steven.de.bruyn@planet-talent.com

Connect

Jurgen Nauwelaers

Service Operations Manager

"You should never regret anything in life. If it’s good, it’s wonderful. If it’s bad, it’s experience."

jurgen.nauwelaers@planet-talent.com

Connect

Kristel Seymus

CEO

“It’s not how good you are, it’s how good you want to be.”

kristel.seymus@planet-talent.com

Connect Let's Meet

Lore Aernouts

Business Development Manager

lore.aernouts@planet-talent.com

Connect Let's Meet

Jelle Van Landuyt

Digital Marketeer & Business Technologist

“Do. Or do not. There is no try.”

jelle.vanlanduyt@planet-talent.com

Connect

Petra Troubleyn

F&A Assistant

“No one is you and that’s your power.”

petra.troubleyn@planet-talent.com

Connect

Anouk Lejeune

Talent Scout

“Being authentic opens doors to extraordinary opportunities and meeting the right people.“

anouk.lejeune@planet-talent.com

Connect

Jochen Veys

Communications Manager

"If content is king, then distribution is queen. And she wears the pants."

jochen.veys@planet-talent.com

Connect

Stijn Van Buynder

Video Marketeer & Creator

"Normal is boring."

stijn.van.buynder@planet-talent.com

Connect

Dominique De Waele

HR Operations Manager

“Eat glitter for breakfast and shine all day.”

dominique.de.waele@planet-talent.com

Connect

Melissa Van Akendoven

Matching Specialist

"There is no failure, you either win or learn."

melissa.vanakendoven@planet-talent.com

Connect

An Legein

Account Manager

an.legein@planet-talent.com

Connect Let's Meet

Gwen Van Oerle

Career Developer

"Life is only as good as your mindset."

gwen.van.oerle@planet-talent.com

Connect

Jeroen Keymolen

Recruitment Manager

jeroen.keymolen@planet-talent.com

Connect

Vicky Van de Velde

People & Culture Manager

vicky.vande.velde@planet-talent.com

Connect

 

De Planet Talent community

Gedreven topstarters introduceren bij innovatieve bedrijven en beide partijen sneller doen groeien, dat is onze missie. Die groei start bij de perfecte match tussen ambitieuze starters en bedrijven en wordt elke dag voortgezet door kennis te delen in ons netwerk van topstarters, coaches en experts.

De Planet Talent community draagt daarom vier waarden hoog in het vaandel:

  1. Always learning
  2. Ownership
  3. Connected
  4. Energy

Herken je jezelf hierin? Kom dan snel eens een tas koffie drinken. 

Be part of the tribe

Onze experts

Deze partners brengen elk hun eigen expertise in de Planet Talent community: van public speaking over project management tot inbound marketing. IT, sales, (talent) management en zelfs game-based learning: wij werken samen met de top van elk vakgebied.

Grow hard or go home

We doen wat we doen omdat wij sterk geloven in de grote meerwaarde van jong talent. Topstarters willen het verschil maken en durven hun stoute schoenen aan te trekken. Niet alleen met hun technische vaardigheden, maar ook en vooral met hun creativiteit en socio-emotionele skills.

En dat is nodig. Want in de onderneming van de toekomst wordt succes bepaald door de wendbaarheid, het leervermogen en de communicatieve vaardigheden van de medewerkers. Zij banen de weg voor continue innovatie en een steeds stijgende klantentevredenheid.

Deze jonge talenten samenbrengen met bevlogen organisaties en hun groei blijvend stimuleren: daar halen wij elke dag pakken energie uit!

Wil jij onze topstarters en klanten doen groeien?

Be part of the tribe